top of page
Torby materiałowe producent

TORBY MATERIAŁOWE

Jako pierwszy w Polsce producent toreb materiałowych działamy już od końca lat 90. Przez wszystkie lata naszej działalności przyświecała nam idea tworzenia ekologicznych toreb, które będą łączyć ze sobą funkcjonalność, wygodę oraz wysoką jakość wykonania. Wszystkie nasze torby materiałowe na ramię produkujemy w Polsce, wykorzystując do tego bawełnę najwyższej jakości - w 100% naturalną oraz barwioną. W ten sposób otrzymujemy produkt, który jest nie tylko ekologiczny, ale również niezwykle wytrzymały, dzięki czemu doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Torby materiałowe to must-have podczas każdych zakupów, wyjścia na plażę czy do pracy.

 Torby materiałowe na ramię - oferta 

Jako producent toreb materiałowych oferuje Państwu kilkanaście rodzajów produkowanych przez nas ekologicznych toreb materiałowych, przeznaczonych do różnego zastosowania - to torby materiałowe na ramię, torby materiałowe na zakupy, torby materiałowe z nadrukiem, torby materiałowe z logo, czy torby materiałowe plażowe. Oferujemy pięć standardowych modeli toreb materiałowych do wyboru oraz możliwość przygotowania torby według indywidualnego projektu, aby torby materiałowe jeszcze lepiej odpowiadały naszym potrzebom. Jeśli są Państwo zainteresowani innymi modelami toreb, zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem. Zapoznaj się również z innymi produktami w naszej ofercie takimi jak: woreczki bawełniane, worki marynarskie, czy workoplecaki bawełniane.

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na  pomoc w doborze odpowiedniej gramatury, rodzaju materiału oraz wielkości torby materiałowej.

 Torby materiałowe - przykładowe realizacje 

W naszej ofercie mamy zarówno torby materiałowe bez nadruku (hurt), jak i personalizowane projekty, które odpowiadają na potrzeby naszych Klientów. Produkowane przez nas eko torby materiałowe świetnie odnajdują się w różnych sytuacjach - sprawdzają się jako gadżety reklamowe i konferencyjne, pójdziemy z nimi zarówno do sklepu, jak i na plażę. Zobacz również inne nasze produkty np. woreczki bawełniane, torby płócienne, czy woreczki na biżuterię.

Zainspiruj się naszymi projektami i współpracami - może któraś z  realizacji wyjątkowo przypadła Ci do gustu? 

bottom of page