Drawstring Bag

WORKOPLECAKI BAWEŁNIANE

Bawełniane plecaki to hit każdego sezonu letniego. Są przede wszystkim doceniane za wygodę i wytrzymałość. Starannie wykonany bawełniany worek na plecy z firmowym nadrukiem to świetny nośnik reklamowy, który doskonale rozbudowuje świadomość obecności Twojej marki na rynku.

Nasi doradcy chętnie udzielą Ci pomocy w przygotowaniu projektu dostosowanego do wizerunku Twojej firmy i profilu docelowego jej klientów. Różnorodność wyboru kolorów i możliwość nadruku daje nam nieograniczone możliwości stworzenia plecaka, który będzie przyciągał wzrok wszystkich przechodniów.

   Workoplecaki - nasza oferta  

Stwórz z nami wyjątkowy bawełniany workoplecak i spraw, że noszące go osoby będą ambasadorami Twojej marki! Oferujemy dwa standardowe modele worków na plecy - tradycyjne workoplecaki i worki marynarskie. Nasi graficy mogą pomóc Ci zaprojektować firmowy nadruk na Twój produkt, a nasi doradcy pomogą dobrać odpowiedni materiał i kolor bawełny! Torby bawełniane, woreczki bawełniane i inne materiałowe produkty to świetny sposób na reklamę!

 •    Our Offer   

  Workoplecak

  Workoplecaki to funkcjonalna i pojemna bawełniana alternatywa dla osób, które cenią sobie wygodę i wolne ręce. Ze sznurem wykonanym ze 100% bawełny prezentują się wyjątkowo w każdej scenerii. Ze względu na szeroki obszar do zadrukowania, workoplecaki są świetnym gadżetem reklamowym. Zarzuć workoplecak przez ramię i zabierz go ze sobą gdzie tylko chcesz!

 •    Our Offer   

  Worek marynarski

  Ponadczasowy klasyk. Worki marynarskie to produkt, który nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie się cieszył popularnością, szczególnie na Mazurach czy nad morzem.

  Z rączkami i bawełnianym sznurem, który reguluje otwór worka, oferują dużą powierzchnię nadruku, zapewniając Twojej firmie doskonałą ekspozycję.
   

  Skontaktuj się z nami w celu otrzymania indywidualnej wyceny Twoich workoplecaków!

Bawełniany workoplecak

Szukasz inspiracji na worek na plecy z nadrukiem? Przedstawiamy Ci nasze zrealizowane projekty dla różnych Klientów - może spośród nich wybierzesz opcję, która najlepiej sprosta Twoim potrzebom?

Natura Słupsk to polski producent toreb bawełnianych i wielu innych produktów z bawełny, między innymi woreczków, fartuchów, kosmetyczek, workoplecaków. 

Naszą ofertę kierujemy do każdego, komu zależy na środowisku naturalnym, a także na nieprzeciętnych gadżetach.

Produkujemy jedynie z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze produkty są naprawdę wytrzymałe. Na pewno będą nam służyć długi czas!

KONTAKT

Adres:

ul. Boh. Westerplatte 64

76-200 Słupsk

Polska

Telefon:

+48 59 840 18 37

Email:

Martyna Kot - biuro@natura.eco

Paulina Buśkiewicz - detal@natura.eco