Producent torb bawełnianych

EKOLOGICZNE TORBY BAWEŁNIANE

Jako pierwszy w Polsce producent toreb bawełnianych działamy już od końca lat 90. Przez wszystkie lata naszej działalności przyświecała nam idea tworzenia ekologicznych toreb, które będą łączyć ze sobą funkcjonalność, wygodę oraz wysoką jakość wykonania. Wszystkie nasze torby bawełniane produkujemy w Polsce, wykorzystując do tego bawełnę najwyższej jakości - w 100% naturalną oraz barwioną. W ten sposób otrzymujemy produkt, który jest nie tylko ekologiczny, ale również niezwykle wytrzymały, dzięki czemu doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Torba bawełniana na ramię to must-have podczas każdych zakupów, wyjścia na plażę czy do pracy.

 Hurtownia toreb bawełnianych - nasza oferta 

Nasza hurtownia toreb bawełnianych oferuje Państwu kilkanaście rodzajów produkowanych przez nas ekologicznych toreb bawełnianych, przeznaczonych do różnego zastosowania - to torby reklamowe, torby na zakupy, torby plażowe czy torby na butelki. Oferujemy pięć standardowych modeli toreb materiałowych do wyboru oraz możliwość przygotowania torby według indywidualnego projektu, aby torby bawełniane ekologiczne jeszcze lepiej odpowiadały naszym potrzebom. Jeśli są Państwo zainteresowani innymi modelami toreb, zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.
 

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na  pomoc w doborze odpowiedniej gramatury, rodzaju materiału oraz wielkości torby bawełnianej.

 Producent toreb bawełnianych - przykładowe realizacje 

W naszej ofercie mamy zarówno torby bawełniane bez nadruku (hurt), jak i personalizowane projekty, które odpowiadają na potrzeby naszych Klientów. Produkowane przez nas eko torby bawełniane świetnie odnajdują się w różnych sytuacjach - sprawdzają się jako gadżety reklamowe i konferencyjne, pójdziemy z nimi zarówno do sklepu, jak i na plażę. 

Zainspiruj się naszymi projektami i współpracami - może któraś z  realizacji wyjątkowo przypadła Ci do gustu?