Ecological Cotton Bags Main Page Header

EKOLOGICZNE TORBY BAWEŁNIANE

 • Torba bawełniana reklamowa

  TORBY REKLAMOWE Z NADRUKIEM

  Poszukujesz torby reklamowej z Twoim nadrukiem?  Oferujemy szeroki wachlarz kolorów tkanin, rozmiarów i modeli toreb materiałowych.

 • Materiałowa torba plażowa z nadrukiem

  TORBY PLAŻOWE

  Zareklamuj swoją firmę podczas najbliższego sezonu letniego! Ekologiczne torby materiałowe ze sznurkiem świetnie sprawdzą się jako torby plażowe! Doradzimy Ci w wyborze tkaniny, wykończenia i kształtu. 

 • Torba bawełniana na zakupy

  TORBY NA ZAKUPY

  Torby na zakupy to w dzisiejszych czasach must have. Obszerne, z dnem i bokami z pewnością pomieszczą wiele produktów. Dodaj własny nadruk i stwórz wyjątkową Shopperkę, której nie sposób nie zabrać ze sobą na zakupy. 

 • Torby bawełniane z własnym nadrukiem

  TORBY KONFERENCYJNE

  A może interesują Cię ekologiczne torby materiałowe przygotowane specjalnie na Twoją konferencję, event bądź targi branżowe? Wyróżnij swoją firmę wyjątkową torbą, która zostanie potem świetnym nośnikiem reklamowym! 

 • Torba na butelki materiałowa

  TORBY NA BUTELKI

  Materiałowe torby na butelki doskonale sprawdzą się jako eleganckie opakowanie na Twoje produkty bądź jako stylowy i jednocześnie wytrzymały prezent dla Twoich klientów! 

Produkcję toreb bawełnianych rozpoczęliśmy już pod koniec lat 90. - jako pierwsza tego typu firma w Polsce. Przez wszystkie lata naszej działalności przyświecała nam idea tworzenia ekologicznych toreb, które będą łączyć ze sobą funkcjonalność, wygodę oraz wysoką jakość wykonania. Wszystkie nasze torby materiałowe produkujemy w Polsce, wykorzystując do tego 100% bawełnę naturalną oraz barwioną. W ten sposób otrzymujemy produkt, który jest nie tylko ekologiczny, ale również niezwykle wytrzymały, dzięki czemu doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

Nasza oferta

Jako producent toreb bawełnianych oferujemy Państwu kilkanaście rodzajów ekologicznych toreb bawełnianych, przeznaczonych do różnego zastosowania - to torby reklamowe, torby na zakupy, torby plażowe czy torby na butelki. Oferujemy 5 standardowych modeli toreb materiałowych do wyboru oraz możliwość przygotowania torby według indywidualnego projektu klienta. Jeśli są Państwo zainteresowani innymi modelami toreb, zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.
 

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na naszą pomoc w doborze odpowiedniej gramatury, rodzaju materiału oraz wielkości torby bawełnianej.

KONTAKT

Adres:

ul. Boh. Westerplatte 64

76-200 Słupsk

Polska

Telefon:

+48 59 840 18 37

Email:

Martyna Kot - biuro@natura.eco

Paulina Buśkiewicz - detal@natura.eco

Marta Leśniewska-Mizerek - sales@natura.eco