top of page
Producent toreb bawełnianych

HURTOWNIA TOREB BAWEŁNIANYCH

Natura już od końca lat 90. zaczęła działać jako pierwszy hurtownia toreb bawełnianych w Polsce.  Przez wszystkie lata naszej działalności przyświecała nam idea tworzenia ekologicznych toreb, które będą łączyć ze sobą funkcjonalność, wygodę oraz wysoką jakość wykonania. Wszystkie nasze torby bawełniane produkujemy w Polsce, z użyciem naturalnej, barwionej bawełny o wysokiej jakości. Dzięki temu możemy stworzyć produkt, który jest nie tylko ekologiczny, ale również niezwykle wytrzymały. Torba bawełniana doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu - podczas każdych zakupów, wyjścia na plażę czy do pracy.

 Torby bawełniane hurt - nasza oferta 

Nasza hurtownia toreb bawełnianych oferuje Państwu kilkanaście rodzajów produkowanych przez nas ekologicznych modeli, przeznaczonych do różnego zastosowania - to torby reklamowe, torby na zakupy, torby plażowe czy torby na butelki. Oferujemy pięć standardowych wariantów toreb bawełnianych do wyboru. Jeśli zależy Ci na stworzeniu indywidualnego projektu, umożliwiamy też przygotowanie torby bawełnianej według własnego pomysłu. Dzięki temu ekologiczne torby będą jeszcze lepiej odpowiadały naszym potrzebom.

Poszukujesz innych modeli toreb? Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem. Zapoznaj się również z innymi produktami, które posiadamy w ofercie np. woreczki bawełniane, czy worki marynarskie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu - nasi klienci zawsze mogą liczyć na  pomoc w doborze odpowiedniej gramatury, rodzaju materiału oraz wielkości torby bawełnianej.

 Torby bawełniane - wybierz  idealny model  dla siebie

 Hurtownia toreb bawełnianych - przykładowe realizacje 

W ofercie producenta toreb bawełnianych proponujemy nie tylko zwykłe torby bawełniane - możemy wykonać również indywidualne projekty na zamówienie, które odpowiadają na potrzeby naszych Klientów. Produkowane przez nas eko torby bawełniane świetnie odnajdują się w różnych sytuacjach - sprawdzają się jako gadżety reklamowe i konferencyjne, pójdziemy z nimi zarówno do sklepu, jak i na plażę. 

Zainspiruj się naszymi projektami i współpracami - może któraś z  realizacji wyjątkowo przypadła Ci do gustu? Skorzystaj z oferty hurtowni toreb bawełnianych Natura i stwórz produkt idealny dla Ciebie!

bottom of page