Drawstring Bag

WORKI MARYNARSKIE

Bawełniane plecaki to hit każdego sezonu letniego. Są przede wszystkim doceniane za wygodę i wytrzymałość. Starannie wykonane workoplecaki ze 100% bawełny z firmowym nadrukiem to świetny nośnik reklamowy, który doskonale rozbudowuje świadomość obecności Twojej marki na rynku. Nasi doradcy chętnie udzielą Ci pomocy w przygotowaniu projektu workoplecaka dostosowanego do wizerunku Twojej firmy i profilu docelowego jej klientów. Różnorodność wyboru kolorów i możliwość nadruku daje nam nieograniczone możliwości stworzenia plecaka, który będzie przyciągał wzrok wszystkich przechodniów.

Worki marynarskie - nasza oferta

Stwórz z nami wyjątkowy workoplecak i spraw, że noszące go osoby będą ambasadorami Twojej marki! Oferujemy dwa standardowe modele workoplecaków bawełnianych - tradycyjne workoplecaki i worki marynarskie. Nasi graficy mogą pomóc Ci zaprojektować firmowy nadruk na Twój produkt, a nasi doradcy pomogą dobrać odpowiedni materiał i kolor bawełny!

 Worek marynarski z bawełny od Natury 

Jakie są worki marynarskie od Natury? Przede wszystkim do ich wykonania wykorzystuje się solidny i wytrzymały materiał, jakim jest bawełna. Są funkcjonalne i sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach. Wszystkie produkty od Natury są dopracowane w najmniejszych szczegółach, więc zachwycą także tych najbardziej wymagających użytkowników.