Cotton Apron.jpg

ZAPASKI KELNERSKIE

Nasze fartuchy bawełniane i zapaski są przede wszystkim wygodne, a dzięki wykonaniu ze 100% bawełny organicznej, cechują się również niezwykła trwałością! Materiałowe fartuszki z nadrukiem Twojej firmy to niezbędny element odzieży służbowej w każdej piekarni, restauracji,  na rynkach czy też w pracowniach artystycznych.


Dodaj funkcjonalną kieszeń z przodu i logo - spraw, by Twój fartuszek prezentował się wyjątkowo! Gwarantujemy, że nasze fartuszki są jedynymi, których kiedykolwiek będziesz potrzebować.

   Zapaski kelnerskie - nasza oferta   

 •    Our Offer   

  Fartuszki

  Materiałowe fartuszki z nadrukiem Twojej firmy to niezbędny element odzieży służbowej w każdej piekarni, restauracji, na targach rolnych czy w pracowni artystycznej.


  Dodaj funkcjonalną kieszeń z przodu i logo bądź ciekawy print - spraw, by Twój fartuszek prezentował się wyjątkowo! 

  Oferujemy fartuszki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 •    Our Offer   

  Zapaski

  Zapaski to NATURAlnie podstawowy element stroju kelnerów. Nasze bawełniane zapaski dobrze się piorą, są wytrzymałe i eleganckie. Dodaj do nich kieszenie, a kelnerzy i barmani pokochają je, nie tylko za ich szeroką funkcjonalność, ale również za wysoką jakość wykonania!

Natura Słupsk to polski producent toreb bawełnianych i wielu innych produktów z bawełny, między innymi woreczków, fartuchów, kosmetyczek, workoplecaków. 

Naszą ofertę kierujemy do każdego, komu zależy na środowisku naturalnym, a także na nieprzeciętnych gadżetach.

Produkujemy jedynie z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze produkty są naprawdę wytrzymałe. Na pewno będą nam służyć długi czas!

KONTAKT

Adres:

ul. Boh. Westerplatte 64

76-200 Słupsk

Polska

Telefon:

+48 59 840 18 37

Email:

Martyna Kot - biuro@natura.eco

Paulina Buśkiewicz - detal@natura.eco

Marta Leśniewska-Mizerek - sales@natura.eco