top of page
Cotton Apron.jpg

ZAPASKI KELNERSKIE

Nasze fartuchy bawełniane i zapaski są przede wszystkim wygodne, a dzięki wykonaniu z najwyższej jakości bawełny organicznej, cechują się również niezwykłą trwałością. Zapaski kelnerskie z logo Twojej firmy to niezbędny element ubioru pracownika w każdym punkcie gastronomicznym. Dobierz do tego pasujące torby bawełniane, woreczki bawełniane lub workoplecaki, dzięki którym stworzysz spójny komplet gadżetów reklamowych.

Z nami możesz stworzyć spersonalizowany projekt, który najpełniej odpowie na Twoje potrzeby i wymagania. Będzie nie tylko wygodny, ale i stylowy. Ochroni przed zabrudzeniami oraz będę ciekawym uzupełnieniem garderoby.

 Zapaski kelnerskie z logo - nasza oferta 

Nie możesz zdecydować się na jeden model fartuszka? Czemu by więc nie postawić zarówno na tradycyjne fartuchy bawełniane, jak i na zapaski z logo? Z takim zestawem praca w restauracji, kawiarni czy w pracowni artystycznej będzie dużo przyjemniejsza i, z pewnością, mniej brudna. Skutecznie ochronimy ubranie przed potencjalnym zabrudzeniem oraz ułatwimy sobie pracę, mając w kieszeni pod ręką najpotrzebniejsze przedmioty.

bottom of page