top of page
Forest

O Nas

Natura to rodzinna eko-firma stworzona zanim ruch ekologiczny w Polsce stał się trendem, a eko-produkty produktami lifestylowymi.

 

W latach 90. ubiegłego wieku siatki foliowe na zakupy weszły szturmem na nowo otwarty polski rynek, a polscy konsumenci zachwycili się ich jednorazowością. Było to sprzeczne z zasadami, jakie wyznawali zawsze pro-ekologiczni założyciele firmy, Anna i Zenon Mizerek. Wprowadzając jako pierwsi w naszym kraju do obiegu ekologiczne produkty bawełniane, rozpoczęli tym samym renesans wielorazowych toreb na zakupy w Polsce.

Bądź zmianą, którą chcesz dostrzec w świecie

Popularne powiedzenie mówi „Bądź zmianą, którą chcesz dostrzec w świecie”. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że nasze wartości ekologiczne zdobyły poparcie świadomych konsumentów, a inne firmy przyłączyły się do naszej idei i pomogły promować torby materiałowe i opakowania bawełniane. Dzisiaj nasza oferta obejmuje kilkadziesiąt artykułów produkowanych ze 100% bawełny barwionej i naturalnej, a produkty przybierają wachlarz kształtów, rozmiarów i kolorów.  

Firma Natura znajduje się w Słupsku na Pomorzu i zatrudnia około 50 osób. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, własną drukarnię, krojownię i szwalnię. Stale rozwijamy się i dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były niezmiennie wyjątkowe i cieszyły się uznaniem użytkowników. Natura od początku istnienia zdobywała nowych klientów dzięki konkurencyjnym cenom, jakości wykonania, czasie realizacji zamówień oraz elastyczności oferty. Do dziś są to nasze najmocniejsze atuty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

O założycielach

Anna i Zenon Mizerek, oprócz posiadania smykałki do rozwijania biznesu, są pasjonatami przyrody i wszystkiego, co naturalne. Sami zajmują się pokaźnych rozmiarów ogrodem i szklarniami, w których uprawiają swoje warzywa i owoce. Hodują także kury, które dzięki wolnemu wybiegowi i dużej ilości zieleniny z ogrodu, znoszą smakowite jajka. Oboje uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu i są wyjątkowo aktywni fizycznie. Anna i Zenon są zwolennikami wspierania lokalnych biznesów i chętnie angażują się w działania pro-ekologiczne, lokalne i charytatywne.

 

Zenon Mizerek z wnukiem Maxem.jpg
Anna Mizerek z wnukiem Antonim.png
Piotr Mizerek z babcią Hanią i synkiem Antonim.png

Zenon Mizerek z wnukiem Maxem

Anna Mizerek
z wnukiem Antonim

Babcia Hania z wnukiem Piotrem Mizerek
i prawnukiem Antonim

bottom of page