top of page
Fartuchy bawełniane

FARTUCHY BAWEŁNIANE

Nasze fartuchy z nadrukiem i zapaski z logo są przede wszystkim wygodne, a dzięki wykonaniu ze 100% bawełny organicznej, cechują się również niezwykłą trwałością. Materiałowe fartuszki z nadrukiem Twojej firmy to niezbędny element odzieży służbowej w każdej piekarni, restauracji, na rynkach czy w pracowniach artystycznych. W celach reklamowych dobrze jest dodać nadruk lub haft ze swoim logo, zaś swoim gościom czy klientom podarować oryginalne torby bawełniane lub woreczki bawełniane


Dodaj funkcjonalną kieszeń z przodu oraz swoje logo - spraw, by Twój fartuch bawełniany kuchenny lub artystyczny prezentował się wyjątkowo! Gwarantujemy, że nasze fartuchy bawełniane są jedynymi, których kiedykolwiek będziesz potrzebować.

 Fartuch bawełniany - nasze modele 

Oferujemy dwa najpopularniejsze modele fartuchów, które sprawdzą się zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Wybierzmy ten, który najlepiej sprawdzi się do realizacji naszego projektu. Zaplanujemy nadruk lub trwały haft, aby nasz fartuch kuchenny bawełniany lub zapaska do pracowni plastycznej były nie tylko funkcjonalne, ale i naprawdę ładne. 

 Bawełniane fartuchy - producent Natura Słupsk 

Ciekawi Cię, jak wyglądają zrobione przez nas fartuchy bawełniane? Zobacz wykonane przez nas projekty fartuchów i zainspiruj się. Może Będziemy mogli zrealizować także Twój pomysł?

bottom of page