top of page
Usługi.jpg

DRUKOWANIE DTT - DIRECT TO TEXTILE / "ROLL TO ROLL"

 Drukowanie na tkaninach bawełnianych techniką "Roll to roll" 

Potrzebujesz nadrukować wzór na bawełnie, by stworzyć swój unikatowy produkt? Masz pomysł na wyjątkową torbę, woreczek, kosmetyczkę, obrus, bieżnik, ściereczki czy fartuszek? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, firma Natura ma coś specjalnie dla Ciebie! Wykonujemy spersonalizowane nadruki bezpośrednio na tkaninie bawełnianej, z której potem szyjemy Twój produkt. Zadrukowana tkanina jest wytrzymała na użytkowanie, dobrze się użytkuje, oraz posiada certyfikat OEKO-TEX.

 Jak wydrukować swój materiał do szycia? 

KROK 1

Wybierz materiał z naszego asortymentu tkanin bawełnianych. Posiadamy gramatury 145 – 350 gsm, wszystkie posiadają certyfikat OEKO-TEX. Jeśli nie możesz się zdecydować na tkaninę, napisz do nas. Chętnie prześlemy Ci próbnik tkanin. 

KROK 2 

Prześlij nam swój autorski wzór do druku na materiale. Plik do nadruku należy przesłać w wersji wektorowej (formaty cdr, eps, ai, pdf) lub bitmapy o dobrej rozdzielczości (min. 300 dpi). Czcionki należy przesłać w krzywych, kolorystykę w Pantone Solid C. Pliki najlepiej gdyby były zapisane w formacie PNG. Szerokość zadruku to 140 cm. 

KROK 3 

Minimalne zamówienie to 1 metr bieżący. 

KROK 4

Wybierz produkt jaki chcesz by został uszyty z zadrukowanego materiału. Podobnie jak z naszymi produktami wykonanymi z tkaniny nie zadrukowanej, wykonamy dla Ciebie spersonalizowany produkt według Twoich wytycznych.  Czas realizacji zamówienia to około 7-10 dni roboczych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego proces drukowania technologią DTT oraz wykonania produktów z zadrukowanej tkaniny.

 Sprawdź realizacje wykonane techniką druku  DTT 

bottom of page