top of page
Torba na butelki

BAWEŁNIANE TORBY NA BUTELKI

Nasze gustowne i pojemne bawełniane torby na butelki to fantastyczna alternatywa dla ich papierowych i foliowych odpowiedników. Sprawdzają się wyśmienicie jako torba bawełniana reklamowa na targi czy otwarcie sklepu, opakowanie prezentów butelkowanych bądź wyrobów alkoholowych.

Twoja torba na butelki - oferta Natury

Wszystkie nasze torby bawełniane, w tym te na butelki, są wykonywane w 100% z ekologicznych, wytrzymałych materiałów, dzięki czemu nie zerwą się nawet pod najcięższymi butelkami. W naszej ofercie znajduje się torba na 1, 2, 4, a nawet torba na 6 butelek. Modele posiadają przegródki oraz podwójną warstwę materiału na dnie, przez co są dodatkowo wzmocnione. 

Dobierz do tego wygodny workoplecak lub torby plażowe, aby stworzyć prawdziwie wakacyjny komplet!

 Bawełniana torba na butelki 

Interesuje Cię torba, która nada się do pakowania wina? A może ma to być bawełniana torba na butelki z piwem, które zabierzemy ze sobą na grilla u znajomych? Nasze modele toreb na butelki odnajdą się w naprawdę wielu rolach!

 Oryginalna torba na butelki 

Opakowanie butelek jeszcze nigdy nie było tak ciekawe, a transportowanie ich - tak proste. Postaw na bawełniane torby na butelki wielokrotnego użytku. Pomieszczą butelki z winem, piwem kraftowym, mlekiem czy świeżo wyciskanymi sokami. Sprawdzą się na targach, na pikniku, jako torba prezentowa oraz oryginalny sposób na zapakowanie sklepowych produktów. 

bottom of page