Producent toreb płóciennych

 TORBY PŁÓCIENNE

Jako pierwszy w Polsce producent toreb płóciennych działamy już od końca lat 90. Przez wszystkie lata naszej działalności przyświecała nam idea tworzenia ekologicznych toreb, które będą łączyć ze sobą funkcjonalność, wygodę oraz wysoką jakość wykonania. Wszystkie nasze torby płócienne produkujemy w Polsce, wykorzystując do tego bawełnę najwyższej jakości - w 100% naturalną oraz barwioną. W ten sposób otrzymujemy produkt, który jest nie tylko ekologiczny, ale również niezwykle wytrzymały, dzięki czemu doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Torba płócienna na ramię to must-have podczas każdych zakupów, wyjścia na plażę czy do pracy.

 Hurtownia toreb płóciennych - nasza oferta 

Nasza hurtownia toreb płóciennych oferuje Państwu kilkanaście rodzajów produkowanych przez nas ekologicznych toreb płóciennych, przeznaczonych do różnego zastosowania - to torby płócienne z nadrukiem, torby płócienne na zakupy, torby płócienne plażowe. Oferujemy pięć standardowych modeli toreb do wyboru oraz możliwość przygotowania torby według indywidualnego projektu, aby torby płócienne jeszcze lepiej odpowiadały naszym potrzebom. Jeśli są Państwo zainteresowani innymi modelami toreb, zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.
 

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na  pomoc w doborze odpowiedniej gramatury, rodzaju materiału oraz wielkości torby płóciennej.

 Producent toreb płóciennych - przykładowe realizacje 

W naszej ofercie mamy zarówno torby płócienne bez nadruku (hurt), jak i personalizowane projekty, które odpowiadają na potrzeby naszych Klientów. Produkowane przez nas eko torby płócienne świetnie odnajdują się w różnych sytuacjach - sprawdzają się jako gadżety reklamowe i konferencyjne, pójdziemy z nimi zarówno do sklepu, jak i na plażę. 

Zainspiruj się naszymi projektami i współpracami - może któraś z  realizacji wyjątkowo przypadła Ci do gustu?