sewing machine.jpg

USŁUGI

 
 • SITODRUK

  Sitodruk to jedna z najstarszych i najbardziej trwałych technik znakowania.

  Używamy dwóch rodzajów farb sitodrukowych: farby wodne i farby plastizolowe.

  Plastizole dają żywe i wysoko nasycone kolory, ich główną zaletą jest większy współczynnik krycia ze względu na podwyższoną gęstość. W naszej ofercie posiadamy farbę złotą i srebrną oraz wybrane kolory farb neonowych.

   

  Drukujemy od 100 sztuk jednakowego znakowania - im większy nakład jednakowego nadruku, tym koszty są niższe. Przy mniejszych ilościach drukujemy metodą cyfrową, o której mowa poniżej. Nadruk możemy wykonać na całej powierzchni produktu w związku z tym, że wykonujemy produkt od początku. Maksymalny format nadruku to 51x51 cm, najmniejszy natomiast wynosi 2 mm. Maksymalna ilość kolorów nadruku na podłożu jasnym (naturalny i biały) wynosi 10 kolorów, na kolorowym drukujemy do 8 kolorów Pantone.   

   

  Jak przygotować projekt?

  Plik do nadruku należy przesłać w wersji wektorowej (formaty cdr, eps, ai, pdf) lub bitmapy o dobrej rozdzielczości (min. 300 dpi). Czcionki należy przesłać w krzywych, kolorystykę w Pantone Solid C.

 • DTG - DIRECT TO GARMENT

  "Direct To Garment - to nowoczesna technologia nadruku, która fantastycznie oddaje głębie kolorów i dzięki temu nadruk jest nasycony, intensywny i wyjątkowo trwały. Zaletą nadruków  jest możliwość wykonania przejść tonalnych.

  W tej metodzie nie potrzebujemy klisz, matryc czy sit, co znacznie obniża koszty przygotowania druku. Ponadto, na cenę nadruku nie wypływa ilość kolorów występująca w projekcie, jedynie ilość zamówionych znakowanych produktów.

  Grafikę drukujemy bezpośrednio na koszulkę lub inny wybrany z naszej oferty materiał.

   

  Drukujemy już od 1 sztuki produktu.

  Maksymalny format nadruku to 35x40 cm, najmniejszy natomiast wynosi 2 mm.

  Wycena nadruku następuje tylko po przesłaniu pliku graficznego

 • USŁUGI GRAFICZNE

  Oprócz wsparcia w projektowaniu Twojego produktu bawełnianego oferujemy także usługi naszej niesamowitej graficzki. Jeśli masz już sprecyzowaną wizję odnośnie do tego, jak dany projekt graficzny powinien wyglądać, ale nie potrafisz go zwizualizować, przyślij do nas informacje, poglądowe zdjęcia lub grafiki, sugestie dotyczące czcionki  - stworzymy dla Ciebie profesjonalny projekt oraz wizualizację, które będą spełniały wymagania techniczne  druku oraz będą zgodne z zasadami projektowania graficznego.  Oprócz tworzenia nowych designów, nadajemy również starym projektom bardziej nowoczesny wygląd oraz poprawiamy czytelność projektu.

 • HAFT

  Dla zainteresowanych luksusowym i eleganckim wykończeniem produktów, Natura posiada w swojej ofercie usługę szycia haftem.

  Projekty wykonane tą metodą są wyjątkowej jakości i są niezwykle odporne na zużycie.

   

  Haft wykonujemy już od 100 sztuk jednakowego znakowania.

  Wyceny haftu dokonujemy po przesłaniu pliku graficznego.

 • METKI

  Naszym skromnym zdaniem metki firmowe są wyjątkowym finalnym akcentem podczas tworzenia produktu bawełnianego. Metki można wyeksponować na wiele sposobów: w wewnątrz, na zewnątrz, naszyć na tkaninie, bądź wszyć w szew produktu. 

  W naszej ofercie znajdują się: 

   

  METKI PRODUCENTA: Jako bezpłatny dodatek, oferujemy możliwość wszycia metki producenta z instrukcją prania w środku torby pod zakładkę na rączki, bądź w szwie każdego innego produktu.  Oferujemy także możliwość wszycia metek, gdzie znajduje się nazwa producenta oraz klienta. 

  METKI SATYNOWA: Od 100 sztuk zamówienia wykonujemy metki satynowe białe/czarne z nadrukiem jednokolorowym czarnym/białym.

  Wycena następuje po przesłaniu projektu graficznego.

   

  METKI ŻAKARDOWA : Od 500 sztuk zamówienia wykonujemy metki żakardowe

  Wycena następuje po przesłaniu projektu graficznego.

 • BEZPŁATNE PRÓBKI

  Z uwagi na fakt, że jesteśmy producentem produktów bawełnianych i specjalizujemy się w produktach na zamówienie, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom jedynie próbki naszych dotychczasowych projektów, które znajdują się na magazynie. Mogą one nie spełniać w pełni specyfikacji klienta, jednak z pewnością ukazują jakość tkanin i standardy wykonanej pracy. Z przyjemnością wyślemy jeden pakiet próbek za darmo.

   

   

  PROTOTYPY

  Dla zainteresowanych klientów, oferujemy także odpłatne stworzenie prototypu projektu. Podaj nam dokładne pomiary produktu i informacje dotyczące tego, jak ma wyglądać, a my zajmiemy się resztą.

 
 
 
 
 
 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem dodatkowych informacji bądź wyceny, prosimy o kontakt z naszym zespołem.

Natura Słupsk to polski producent toreb bawełnianych i wielu innych produktów z bawełny, między innymi woreczków, fartuchów, kosmetyczek, workoplecaków. 

Naszą ofertę kierujemy do każdego, komu zależy na środowisku naturalnym, a także na nieprzeciętnych gadżetach.

Produkujemy jedynie z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze produkty są naprawdę wytrzymałe. Na pewno będą nam służyć długi czas!

KONTAKT

Adres:

ul. Boh. Westerplatte 64

76-200 Słupsk

Polska

Telefon:

+48 59 840 18 37

Email:

Martyna Kot - biuro@natura.eco

Paulina Buśkiewicz - detal@natura.eco

Marta Leśniewska-Mizerek - sales@natura.eco