Bag of Organic Fruits and Vegetables

BAWEŁNIANE TORBY NA ZAKUPY

Torba bawełniana na zakupy to świetny sposób na praktyczny prezent dla Twoich klientów! 

Najwyższa jakość używanych przez nas materiałów zapewnia torbom wytrzymałość, dzięki czemu Twoi klienci będą mogli cieszyć się nimi przez długi czas! Bawełniana torba na zakupy z Twoim logo będzie im towarzyszyć podczas każdego wyjścia do sklepu. Świetnym uzupełnieniem będą też bawełniane woreczki na warzywa i owoce. Torby bawełniane na zakupy wraz z innymi eko gadżetami pomogą nam ograniczyć plastik - podczas zakupów będziemy mogli zrezygnować z jednorazówek. 

Torba bawełniana na zakupy od Natury 

Nasze bawełniane torby na zakupy z nadrukiem produkujemy wyłącznie z najwyższej jakości ekologicznych materiałów. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Oferujemy możliwość druku dowolnej grafiki oraz wyboru spośród szerokiej konfiguracji toreb. Zmień kolor, liczbę kieszeni wewnętrznych bądź poszerz dno! Jesteśmy gotowi zrealizować wszystkie Twoje pomysły, także na inne torby bawełniane: bawełniane torby reklamowe, torby bawełniane z nadrukiem, torby plażowe czy torby na butelki.

 •    Our Offer   

  Bawełniana torba płaska standardowa 

  (38 x 41 cm)

  Torba płaska standardowa to pierwszy model torby, z jakim firma Natura weszła na rynek ponad dwie dekady temu. To klasyczny wzór o uniwersalnym kroju, uwielbiany przez organizatorów i bywalców targów. Świetnie sprawuje się jako torba reklamowa na otwarcie sklepu czy promocji eventu. Można ją także dostosować do swoich potrzeb i wykonać ją na przykład w wersji oversize z kieszenią.

  Opis produktu:

  Rozmiar: 38 x 41 cm

  Rączki: długie (2.5 x 63 cm) albo krótkie (2.5 x 33 cm)

  Zamówienie już od 100 sztuk

   

  Tkaniny i kolory: zobacz wzornik

 •    Our Offer   

  Bawełniana torba z dnem

  (38 x 41 x 10 cm)

  Torba płaska, która posiada dodatkowo poszerzające dno. Dzięki temu przyjmuje delikatnie trapezowaty kształt.

  Jeśli potrzebujesz większe bądź mniejsze dno lub krótsze czy dłuższe rączki, skontaktuj się z nami. Natura oferuje produkty stworzone według Twojej specyfikacji. 

  Opis produktu:

  Rozmiar: 38 x 41 cm

  Dno: 10 cm

  Rączki: długie (2.5 x 63 cm) albo krótkie (2.5 x 33 cm)

  Zamówienie już od 100 sztuk

  Tkaniny i kolory: zobacz wzornik

 •    Our Offer   

  Bawełniana torba z dnem i bokami

  (38 x 41 x 10 cm)

  Model bardzo obszerny i funkcjonalny, dzięki zastosowaniu 10 cm boków i dna. Sprawdza się świetnie jako torba na zakupy. Wiele firm decyduje się na właśnie tę torbę z własnym nadrukiem, gdyż mają pewność, że będzie ona używana przez długi czas przez finalnych odbiorców.
   

  Boki i dno mogą być zaprasowane bądź stębnowane (przeszyte), co nadaje torbie większej elegancji.

  Opis produktu:

  Rozmiar: 38 x 41 cm

  Dno i boki: 10 cm

  Rączki: długie (2.5 x 63 cm) albo krótkie (2.5 x 33cm)

  Zamówienie już od 100 sztuk

  Tkaniny i kolory: zobacz wzornik

 •    Our Offer   

  Bawełniana torba pozioma

  (60 x 40 x 16 cm)

  Torby poziome to większe wersje torby z dnem i często są używane jako torby plażowe czy torby sportowe. Torbę poziomą można dowolnie personalizować: dodaj własny nadruk, rączki ze sznura bądź materiałowe, określ jej rozmiar, kolor, dodaj kieszonki i zamek błyskawiczny. 

  Opis produktu:

  Rozmiar: 60 x 40 cm

  Dno: 16 cm

  Rączki: 4cm x 60 cm

  Zamówienie już od 100 sztuk

  Tkaniny i kolory: zobacz wzornik

 Zobacz bawełniane torby na zakupy od Natury 

Gadżet niezbędny podczas każdego wyjścia na zakupy może prezentować się naprawdę różnie. Wybierając swoje bawełniane torby na zakupy postaw na ciekawą formę, która ułatwi jej użytkownikom w transporcie oraz sprawi, że wyróżnią się z tłumu. Dodaj nadruk ze swoim logo i traf z reklamą własnej firmy jeszcze dalej! 

Natura Słupsk to polski producent toreb bawełnianych i wielu innych produktów z bawełny, między innymi woreczków, fartuchów, kosmetyczek, workoplecaków. 

Naszą ofertę kierujemy do każdego, komu zależy na środowisku naturalnym, a także na nieprzeciętnych gadżetach.

Produkujemy jedynie z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze produkty są naprawdę wytrzymałe. Na pewno będą nam służyć długi czas!

KONTAKT

Adres:

ul. Boh. Westerplatte 64

76-200 Słupsk

Polska

Telefon:

+48 59 840 18 37

Email:

Martyna Kot - biuro@natura.eco

Paulina Buśkiewicz - detal@natura.eco