top of page
Woreczki na warzywa i owoce

WORECZKI NA OWOCE I WARZYWA

Ekologiczne woreczki bawełniane z nadrukiem na owoce i warzywa to praktyczny prezent, który z pewnością docenią klienci. Dzięki stosowanej przez nas 100% bawełnie worki na warzywa i owoce oddychają, co pozwala przechowywanym w nich produktom zachować świeżość przez długi czas. W woreczkach wykonanych z tkaniny pozyskanej od polskich producentów i posiadających certyfikaty OEKO-TEX i GOTS można przechowywać warzywa i owoce, orzechy, pieczywo czy zioła. 

 Wielorazowe woreczki na owoce i  warzywa 

Oferujemy bawełniane woreczki wielorazowe na owoce i warzywa w 4 najpopularniejszych modelach różniących się między sobą sposobem wiązania. Bez trudu znajdziemy takie woreczki na warzywa i owoce, której najlepiej odpowiedzą na nasze potrzeby. Doskonale zaprezentują się one z nadrukiem lub haftem - w ten sposób sprawimy, że nasze woreczki na owoce będą nie tylko praktyczne, ale i stylowe.

Aby zapoznać się w pełni z naszą ofertą, zapraszamy do katalogu produktów.

Przy małych woreczkach, które posłużą do pakowania biżuterii, polecamy użyć bawełnianej bądź satynowej tasiemki zamiast sznureczka. Tasiemka nadaje eleganckiego wyglądu i sprawia, że woreczki na biżuterię wyglądają naprawdę szykownie. 

 Bawełniane woreczki na owoce i warzywa - nasze  modele 

Twoje wielorazowe worki na warzywa i owoce mogą być funkcjonalne i estetyczne jednocześnie. Wybierz model, który najlepiej odpowie Twoim oczekiwaniom, a dodatkowo będzie stylowym dodatkiem podczas zakupów.​

Worki bawełniane na owoce i inne produkty mogą mieć także różne rozmiary. Dobierz te, które sprawdzą się u Ciebie najlepiej, na przykład decydując się na pakiet w kilku wielkościach. 

Rekomendacje rozmiaru woreczków dla różnych produktów:

Woreczek bawełniany 8x12

8 x 12 cm – bawełniany woreczek na małe produkty.

Woreczek bawełniany 10x15

10 x 15 cm - idealny rozmiar woreczka na biżuterię czy jako opakowanie na prezenty weselne dla gości.

Bawełniany woreczek 20x25

20 x 25 cm – uniwersalny rozmiar woreczka, świetny jako opakowanie na produkty kosmetyczne, ubranka i akcesoria dla dzieci, bieliznę, klocki, obuwie, kapcie do przedszkola, produkty ekologiczne.

Bawełniany worek 30x45

30 x 45 cm – rozmiar bardzo dobrze sprawdza się do przechowywania pieczywa, owoców oraz warzyw.

Worek bawełniany 50x75

30 x 45 cm – rozmiar bardzo dobrze sprawdza się do przechowywania pieczywa, owoców oraz warzyw.

50_75 ok.png

50 x 75 cm – najlepiej sprawdza się w pralniach i hotelach jako worki do przechowywania prania i bielizny pościelowej.

Worek bawełniany 68x112

50 x 75 cm – najlepiej sprawdza się w pralniach i hotelach jako worki do przechowywania prania i bielizny pościelowej.

 Woreczki na warzywa i owoce - nasze projekty 

Prostym sposobem na ograniczenie produkcji plastikowych odpadów jest zamiana jednorazowych foliówek na wielorazowe, bawełniane worki na owoce, warzywa i inne produkty spożywcze. Z pewnością skorzystamy z nich wiele razy podczas zakupów.

Zobacz nasze pomysły na bawełniane woreczki na warzywa i owoce, orzechy, zioła czy pieczywo!

bottom of page