top of page
Producent torb

TORBY EKOLOGICZNE

Jako jeden z  pierwszych w Polsce producent toreb ekologicznych działamy już od końca lat 90. Przez wszystkie lata naszej działalności przyświecała nam idea tworzenia ekologicznych toreb, które będą łączyć ze sobą funkcjonalność, wygodę oraz wysoką jakość wykonania. Nasze torby ekologiczne produkowane są w Polsce, wykorzystując do tego bawełnę najwyższej jakości - w 100% naturalną oraz barwioną. W ten sposób otrzymujemy produkt, który jest nie tylko ekologiczny, ale również niezwykle wytrzymały, dzięki czemu doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Modne torby ekologiczne to must-have podczas każdych zakupów, wyjścia na plażę czy do pracy.

 Torby ekologiczne - nasza oferta 

Natura oferuje Państwu torby ekologiczne w wielu wariantach produkowane w 100% przez nas, przeznaczone do różnego zastosowania - torby ekologiczne na zakupy, torby ekologiczne z nadrukiem, czy torby ekologiczne z logo. Oferujemy pięć standardowych modeli toreb materiałowych do wyboru oraz możliwość przygotowania torby według indywidualnego projektu, aby torby ekologiczne jeszcze lepiej odpowiadały naszym potrzebom. Jeśli są Państwo zainteresowani innymi modelami toreb, zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na  pomoc w doborze odpowiedniej gramatury, rodzaju materiału oraz wielkości torby ekologicznej.

 Producent toreb ekologicznych - przykładowe realizacje 

W naszej ofercie mamy zarówno torby ekologiczne bez nadruku (hurt), jak i personalizowane projekty, które odpowiadają na potrzeby naszych Klientów. Produkowane przez nas ekologiczne torby świetnie odnajdują się w różnych sytuacjach - sprawdzają się jako gadżety reklamowe i konferencyjne, pójdziemy z nimi zarówno do sklepu, jak i na plażę. 

Zainspiruj się naszymi projektami i współpracami - może któraś z  realizacji wyjątkowo przypadła Ci do gustu? 

bottom of page