top of page
Materiałowe woreczki na warzywa i owoce

MATERIAŁOWE WORKI NA WARZYWA  I OWOCE 

Materiałowe worki na warzywa i owoce to praktyczny prezent, który z pewnością docenią klienci. Dzięki stosowanej przez nas 100% bawełnie materiałowe worki na warzywa i owoce oddychają, co pozwala przechowywanym w nich produktom zachować świeżość przez długi czas. W woreczkach wykonanych z tkaniny pozyskanej od polskich producentów i posiadających certyfikaty OEKO-TEX i GOTS można przechowywać warzywa i owoce, orzechy, pieczywo czy zioła. 

 Materiałowe woreczki na owoce i warzywa 

Oferujemy materiałwoe woreczki na owoce i warzywa w 4 najpopularniejszych modelach różniących się między sobą sposobem wiązania. Bez trudu znajdziemy takie materiałowe woreczki na warzywa i owoce, której najlepiej odpowiedzą na nasze potrzeby. Doskonale zaprezentują się one z nadrukiem lub haftem - w ten sposób sprawimy, że nasze materiałowe  woreczki na owoce będą nie tylko praktyczne, ale i stylowe.

Aby zapoznać się w pełni z naszą ofertą, zapraszamy do katalogu produktów.

Przy małych woreczkach, które posłużą do pakowania biżuterii, polecamy użyć bawełnianej bądź satynowej tasiemki zamiast sznureczka. Tasiemka nadaje eleganckiego wyglądu i sprawia, że materiałwoe woreczki wyglądają naprawdę szykownie. 

 Materiałowe worki na warzywa i owoce - nasze modele 

Twoje materiałowe worki na warzywa i owoce mogą być funkcjonalne i estetyczne jednocześnie. Wybierz model, który najlepiej odpowie Twoim oczekiwaniom, a dodatkowo będzie stylowym dodatkiem podczas zakupów.​

Worki materiałowe na owoce i inne produkty mogą mieć także różne rozmiary. Dobierz te, które sprawdzą się u Ciebie najlepiej, na przykład decydując się na pakiet w kilku wielkościach. Zobacz również inne woreczki bawełniane, woreczki na biżuterię oraz torby bawełniane w ofercie Natury.

Rekomendacje rozmiaru woreczków dla różnych produktów:

Woreczek materiałowy 8x12

8 x 12 cm – materiałowy woreczek na małe produkty.

Woreczek materiałowy10x15

10 x 15 cm - idealny rozmiar woreczka na biżuterię czy jako opakowanie na prezenty weselne dla gości.

Materiałowy woreczek 20x25

20 x 25 cm – uniwersalny rozmiar woreczka, świetny jako opakowanie na produkty kosmetyczne, ubranka i akcesoria dla dzieci, bieliznę, klocki, obuwie, kapcie do przedszkola, produkty ekologiczne.

Materiałowy worek 30x45

30 x 45 cm – rozmiar bardzo dobrze sprawdza się do przechowywania pieczywa, owoców oraz warzyw.

Worek materiałowy 50x75

30 x 45 cm – rozmiar bardzo dobrze sprawdza się do przechowywania pieczywa, owoców oraz warzyw.

Materiałowy worek 50 x 75

50 x 75 cm – najlepiej sprawdza się w pralniach i hotelach jako worki do przechowywania prania i bielizny pościelowej.

Worek materiałowy 68x112

50 x 75 cm – najlepiej sprawdza się w pralniach i hotelach jako worki do przechowywania prania i bielizny pościelowej.

 Materiałowe Woreczki na warzywa i owoce - nasze projekty 

Prostym sposobem na ograniczenie produkcji plastikowych odpadów jest zamiana jednorazowych foliówek na materiałowe worki na owoce, warzywa i inne produkty spożywcze. Z pewnością skorzystamy z nich wiele razy podczas zakupów.

Zobacz nasze pomysły na materiałowe woreczki na warzywa i owoce, orzechy, zioła czy pieczywo!

bottom of page