top of page
Szukaj

Natura i akcja "Pomalujmy, nie marnujmy" w Krakowie

Zaktualizowano: 3 sty


Firma Natura często angażuje się w akcje charytatywne bądź wspiera lokalne oraz krajowe przedsięwzięcia mające na celu propagowanie ekologicznego podejścia do życia. W marcu, zdecydowaliśmy się pomóc w słusznej sprawie dwóm licealistkom, które zorganizowały fantastyczny event w tematyce zero waste.


Pomalujmy, nie marnujmy, czyli wydarzenie, zorganizowane przez Patrycję i Julię z projektu invECO, które odbyło się 19.03.22r. w krakowskiej galerii Zakopianka. Uczestniczyło w nim blisko 100 osób, które mogły pomalować własną eko torbę, a także rozwiązać quiz na temat zero waste. Celem wydarzenia było szerzenie idei zero waste przez m.in. używanie wielorazowej torby, którą uczestnicy mogli stworzyć sami, przy okazji pobudzić swoją wyobraźnię i w kreatywny sposób spędzić czas. Podczas warsztatów można było także wesprzeć fundację Otwarte Klatki i pokazać sztamę z Ukrainą przypinając przygotowane flagi Ukrainy.

Cieszymy się, że w wydarzeniu wzięli udział ci młodsi i ci starsi. Dzięki temu licealistki mogły pokazać, że każdy może zrobić coś dobrego dla siebie i dla planety. Każde działanie się liczy, a wiele z nich jest bardzo prostych i zależą tylko (albo aż) od zmiany naszego nastawienia.


Zadbajmy o planetę RAZEM!


Zapraszamy do śledzenia projektu invECO na social mediach, bo to dopiero początek działań Patrycji i Julii, które chcą pokazywać, że warto i należy dbać o naszą Ziemię. To proste, a zarazem bardzo ważne!
Torby bawełniane

Comentarios


bottom of page