top of page
Szukaj

Bawełniana dekada - czyli najciekawsze projekty Natury

Zaktualizowano: 3 sty


Rok 2020 z pewnością zapisze się w pamięci wielu osób jako Annus horribilis - nie ma co ukrywać, nie był on najłatwiejszy również dla firmy Natura. Niemniej, każdy kończący się rok warto podsumować: ile bawełnianych produktów zdołaliśmy uszyć, ile metrów tkaniny pocięliśmy na krojowni czy ton farb zużyliśmy do wykonania nadruków dla klientów. Jesteśmy jednak zdania, że lepiej jest podsumować całą ostatnią bawełnianą dekadę, gdyż następna taka okazja trafi się nam, cóż, dopiero za 10 lat. Korzystamy więc z okazji i przedstawiamy Państwu najciekawsze i najbardziej oryginalne projekty czy produkty ostatniego dziesięciolecia, w które byliśmy zaangażowani jako producent bawełnianych opakowań.


Pieluszki tetrowe


Naszymi standardowymi produktami są torby bawełniane, woreczki bawełniane czy fartuszki. Niemniej, wykonaliśmy dla jednej z naszej klientek pięknie prezentujące się pieluszki tetrowe. Wszystko dla najmłodszych!


Zobacz też standardowe zastosowanie bawełny do naszych produktów: https://www.natura.slupsk.pl/post/zastosowanie-bawelny-na-przykladzie-produktow-natura.Woreczki bawełniane


Bawełniana książka


Książeczki wykonane z certyfikowanej bawełny to ponadczasowe zabawki dla maluchów. Do książeczek dodano kredę, którą dzieci mogą używać do malowania na produkcie. Samą książeczkę wystarczy potem wyprać, by była jak nowa. Bardzo spodobała się nam koncepcja wielorazowego użytku i cieszymy się, że klienci przychodzą do nas z takimi właśnie produktami.

Woreczki dla krematorium dla zwierząt


Zwierzaki to dla wielu najwięksi przyjaciele, czworonożni towarzysze umilający każdy dzień. Nic więc dziwnego, że kiedy odchodzą ich właściciele chcą im zapewnić pożegnanie godne wielu lat spędzonych razem. Nasze bawełniane woreczki są używane przez firmy oferujące kremowanie czworonożnych pupili.


Woreczki na ubranka dla zwierząt


A dla pupili, którzy są wciąż wśród nas, szyliśmy woreczki na ich ubranka.


Torebki na dreny po mastektomii


Torebki na dreny na butelki Redona pomagają pacjentom po mastektomii. Butelki przeznaczone są do drenażu i umożliwiają długotrwałe odsycanie wydzielin z ran. Noszenie okablowanego pojemnika jest nieco kłopotliwe, dlatego torebki na dreny są zarówno praktyczne jak i estetyczne, nie mówiąc już o niesamowicie pięknych wzorach tkanin, które wyszukuje nasza klientka.


Worki na miecze


Podnieśliśmy rzuconą rękawice i wykonaliśmy worki bawełniane na miecze, sprzedawane w sklepie z pamiątkami turystom zamkowym.


Woreczki na wesele hollywoodzkiego aktora i brytyjskiej prawniczki


Często wykonujemy woreczki na prezenty dla gości weselnych, ale nie codziennie wykonujemy zamówienia na takie wyjątkowe wydarzenia medialne. Było nam bardzo miło, że to właśnie Natura miała swój skromny wkład w to przepiękne włoskie wesele.


Pokrowce na siodełka


Mokre lub okurzone siodełka to zmora wszystkich miejskich rowerzystów. Z pokrowcami na siodełka z ciekawymi printami, można uniknąć przykrych niespodzianek na spodniach czy sukience.


Pokrowce na zagłówki foteli lotniczych


Oprócz pokrowców na siodełka uszyliśmy także pokrowce na zagłówki foteli lotniczych. Miło jest wybrać się w podróż do innego kraju czy na inny kontynent i oprzeć głowę na produkcie wykonanym przez koleżanki ze szwalni.


Worki na głośniki


W woreczkach bawełnianych można przechowywać praktycznie każdy produkt, w tym duże głośniki.


Fartuszki dla popularnego programu kulinarnego


Z zapartym tchem śledziliśmy losy utalentowanych kucharzy noszących fartuchy bawełniane wykonane przez Naturę i walczących o główną nagrodę w popularnym programie kulinarnym.


Czapki kuchenne dla dzieci


Będąc w temacie kulinarnych talentów, Natura realizowała również zamówienia na czapki młodego mistrza kuchni.
Woreczki na gry komputerowe


Jako fani wszystkiego, co polskie, jesteśmy przeszczęśliwi, że możemy realizować woreczki z nadrukiem na znane na całym świecie polskie gry komputerowe.Woreczki bawełniane w TV


Nasze woreczki pojawiły się w serialu Gotham czy Opowieści Podręcznej, a na terenie hotelu, dla którego również wykonujemy zlecenia, kręcony był film Batman. Wiele naszych realizacji wystąpiło również w reklamach na terenie UK, a torby naszej produkcji wystąpiły w wielu polskich serialach. Woreczki i torby Natury to nie lada statyści.


Największy woreczek


Z ciekawostek warto również wspomnieć, że nasz największy woreczek bawełniany był ponad 300 razy większy od najmniejszego woreczka, jaki uszyliśmy.Oprócz standardowych produktów oraz tych wyjątkowych zamówień podanych powyżej szyliśmy dla naszych Klientów również woreczki bawełniane na: strzały, pościel hotelową, suszarki, mydła, buty, gazety, ołówki, klocki, papierosy, karty do gry, piłeczki do golfa, sprzęt sportowy, świeczki, zioła, naboje do broni, włosy, podpaski oraz wibratory.Warto również wspomnieć, że nasze produkty nie trafiają tylko na rynek polski. Kraje, dla których wykonujemy zlecenia, to Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Irlandia, Grecja, Finlandia, Czechy, Słowacja, Litwa, Niemcy, Francja, Szwajcaria oraz wiele innych krajów europejskich. A najdalej oddalone miejsca, do których dotarły nasze produktu to San Francisco w Kalifornii, USA oraz Australia.
Jak widać, żaden produkt nam w Naturze nie jest straszny. Czekamy na nowe pomysły naszych Klientów i nie możemy się doczekać ich realizacji. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu.


Comments


bottom of page