top of page
Fartuchy z nadrukiem

FARTUCHY Z NADRUKIEM

Nasze fartuchy bawełniane z logo będą doskonałą reklamą Twojej restauracji lub innego biznesu. Sprawdzą się także jako gadżety reklamowe - fartuchy z nadrukiem będą praktycznym i wysokiej jakości prezentem dla klientów lub gości. 


Dzięki dodatkowej kieszeni czy innym ulepszeniom, możemy ulepszyć Twój projekt i sprawić, że fartuch z logo będzie prezentował się naprawdę niebanalnie. Dodatkowo sprawdź również torby bawełniane z nadrukiem lub woreczki bawełniane, aby stworzyć oryginalny zestaw reklamowy! 

 Fartuchy z nadrukiem oraz z logo - oferta 

W naszej ofercie, poza standardowymi fartuchami, mamy także zapaski kelnerskie z logo. Obydwa modele można modyfikować lub zmieniać ich rozmiar. 

Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie rodzaj i stwór fartuszki kuchenne z nadrukiem - gotowanie w nich będzie prawdziwą przyjemnością!

 Zobacz nasze fartuchy z nadrukiem i gładkie 

Bawełna to wdzięczny materiał - jest wytrzymały, łatwy w czyszczeniu, a dodatkowo daje duże możliwości w jego twórczym wykorzystaniu. To wszystko sprawia, że możemy stworzyć swoje niepowtarzalne fartuchy z nadrukiem, które będą nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale i umilą nam czas spędzony podczas pracy.

bottom of page