TORBY REKLAMOWE Z NADRUKIEM

Bawełniane torby reklamowe z nadrukiem to świetny sposób na promocję Twojej firmy! Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej społeczeństwa rośnie również pozytywny stosunek do tego efektywnego nośnika reklamowego! Decydując się na ekologiczne torby reklamowe bawełniane, Twoja firma zyskuje w oczach klientów jako firma promująca wartości proekologiczne!

Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów, masz pewność, że Twoi klienci będą używać jej przez długi czas, co sprawi, że firmowe logo zyska dużo większą ekspozycję! Twoja reklama zawędruje wszędzie tam, gdzie trafi torba bawełniana z logo firmy!

 Bawełniane torby reklamowe - nasza oferta 

Do każdego klienta, który chce postawić na torby reklamowe bawełniane, podchodzimy indywidualnie. Nasze produkty doskonale sprawdzają się jako prezent dla klientów Twojej firmy bądź uczestników organizowanej przez Ciebie konferencji.


Wspólnie zaprojektujemy torbę, która będzie spełniała wszystkie potrzeby Twojej firmy!
Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniej gramatury, rodzaju materiału oraz wielkości, aby wybrane przez Ciebie torby bawełniane z logo jak najlepiej spełniały swoje funkcje. 

Realizujemy zamówienia już od 100 sztuk!

A może torba bawełniana na zakupy lub torby plażowe z nadrukiem to lepszy pomysł? Sprawdź także inne nasze pomysły na torby bawełniane.

 •    Our Offer   

  Bawełniana torba płaska standardowa

  (38 x 41 cm)

  Torba płaska standardowa to pierwszy model torby, z jakim firma Natura weszła na rynek ponad dwie dekady temu. To klasyczny wzór o uniwersalnym kroju, uwielbiany przez organizatorów i bywalców targów. Świetnie sprawuje się jako torba reklamowa na otwarcie sklepu czy promocji eventu. Można ją także dostosować do swoich potrzeb i wykonać ją na przykład w wersji oversize z kieszenią.

  Opis produktu:

  Rozmiar: 38 x 41 cm

  Rączki: długie (2.5 x 63 cm) albo krótkie (2.5 x 33cm)

  Zamówienie już od 100 sztuk

   

  Tkaniny i kolory: zobacz wzornik

 •    Our Offer   

  Bawełniana torba płaska z dnem

  (38 x 41 x 10 cm)

  Torba płaska, która posiada dodatkowo poszerzające dno. Dzięki temu przyjmuje delikatnie trapezowaty kształt.

  Jeśli potrzebujesz większe bądź mniejsze dno bądź krótsze czy dłuższe rączki, skontaktuj się z nami. Natura oferuje produkty stworzone według Twojej specyfikacji.

  Opis produktu:

  Rozmiar: 38 x 41 cm

  Dno: 10 cm

  Rączki: długie (2.5 x 63 cm) albo krótkie (2.5 x 33 cm)

  Zamówienie już od 100 sztuk

  Tkaniny i kolory: zobacz wzornik

 •    Our Offer   

   Bawełniana torba z dnem i bokami

  (38 x 41 x 10 cm)

  Model bardzo obszerny i funkcjonalny, dzięki zastosowaniu 10 cm boków i dna. Sprawdza się świetnie jako torba na zakupy. Wiele firm decyduje się na właśnie tę torbę z własnym nadrukiem, gdyż mają pewność, że będzie ona używana przez długi czas przez finalnych odbiorców.
   

  Boki i dno mogą być zaprasowane bądź stębnowane (przeszyte), co nadaje torbie większej elegancji.

  Opis produktu:

  Rozmiar: 38 x 41 cm

  Dno i boki: 10 cm

  Rączki: długie (2.5 x 63 cm) albo krótkie (2.5 x 33 cm)

  Zamówienie już od 100 sztuk

  Tkaniny i kolory: zobacz wzornik

 •    Our Offer   

  Bawełniana torba pozioma

  (60 x 40 x 16cm)

  Torby poziome to większe wersje torby z dnem i często są używane jako torby plażowe czy torby sportowe. Torbę poziomą można dowolnie personalizować: dodaj własny nadruk, rączki ze sznura bądź materiałowe, określ jej rozmiar, kolor, dodaj kieszonki i zamek błyskawiczny.

  Opis produktu:

  Rozmiar: 38 x 41 cm

  Dno: 16 cm

  Rączki: 4 cm x 60 cm

  Zamówienie już od 100 sztuk

  Tkaniny i kolory: zobacz wzornik

 Zobacz nasze bawełniane torby reklamowe 

Nasze torby bawełniane z logo mogą przybierać różne formy - bawełna daje nam mnóstwo możliwości, które wykorzystujemy, by stworzyć oryginalne i funkcjonalne gadżety reklamowe. 

Natura Słupsk to polski producent toreb bawełnianych i wielu innych produktów z bawełny, między innymi woreczków, fartuchów, kosmetyczek, workoplecaków. 

Naszą ofertę kierujemy do każdego, komu zależy na środowisku naturalnym, a także na nieprzeciętnych gadżetach.

Produkujemy jedynie z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze produkty są naprawdę wytrzymałe. Na pewno będą nam służyć długi czas!

KONTAKT

Adres:

ul. Boh. Westerplatte 64

76-200 Słupsk

Polska

Telefon:

+48 59 840 18 37

Email:

Martyna Kot - biuro@natura.eco

Paulina Buśkiewicz - detal@natura.eco