top of page
Kosmetyczka bawełniana

KOSMETYCZKI BAWEŁNIANE

Podobnie jak torby bawełniane i bawełniane woreczki, nasze materiałowe kosmetyczki sprawdzają się w każdej branży. Zależnie od wybranego rozmiaru zmieszczą się w nich okulary, kilka kosmetyków, klucze, paszport, akcesoria dziecięce i wiele innych rzeczy. Nasze ekologiczne kosmetyczki bawełniane to idealny pomysł na praktyczny prezent dla Twoich klientów bądź jako dodatek do linii obecnych produktów. 

 

Możesz liczyć na pomoc naszych fachowych doradców w kwestii doboru typu oraz wielkości, dzięki którym Twoja kosmetyczka bawełniana spełni wszystkiego oczekiwania jej przyszłych właścicieli. A może dobierzesz do tego jeszcze bawełniane woreczki na kosmetyki? Twoi klienci zyskają dzięki temu ciekawy komplet. 

 Kosmetyczka bawełniana 

Oferujemy produkcję kosmetyczek bawełnianych w dwóch wersjach: płaskiej lub z dnem. Mogą mieć także podszewkę i wszytą metkę zarówno wewnątrz, na zewnątrz przy szwie, jak i na przodzie produktu. Wszystkie nasze kosmetyczki wykończone są plastikowymi zamkami w wybranym kolorze. Produkujemy je wyłącznie ze 100% organicznej bawełny.

 

Wybierz jeden z dostępnych projektów bądź zamów bawełniane kosmetyczki z nadrukiem Twojego projektu! Skontaktuj się z nami w celu otrzymania indywidualnej wyceny.

 Bawełniana kosmetyczka dopasowana do potrzeb 

Miękka kosmetyczka bawełniana nie musi wyglądać banalnie. Wybierz jeden z naszych najpopularniejszych i najbardziej sprawdzonych modeli, dodaj własne modyfikacje oraz wybierz wzór, który chcesz na niej umieścić. Twoja bawełniana kosmetyczka będzie nie tylko pojemna i wygodna, ale i okaże się stylowym gadżetem. 

  Kosmetyczki bawełniane

Zobacz zrealizowane przez nas projekty oraz ogrom możliwości, jakie dają kosmetyczki bawełniane. Twoja miękka kosmetyczka może być naprawdę skutecznym i oryginalnym gadżetem reklamowym. 

bottom of page