top of page
Torba płócienna plażowe

TORBA PŁÓCIENNA PLAŻOWA

Płócienna torba plażowa to idealny sposób, aby wyróżnić firmę w sezonie letnim! 

Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów, masz pewność, że Twoi klienci będą używać jej przez długi czas, co sprawi, że firmowe logo zyska dużo większą ekspozycję!  Płócienna Torba plażowa to nośnik reklamowy idealny w okresie wakacyjnym.

   Płócienne torby plażowe - nasza oferta  

Do każdego klienta, który chce postawić na płócienne torby plażowe, podchodzimy indywidualnie. Zaprojektuj z nami torbę, która podbije wszystkie plaże! Szczególnie gorąco polecamy bawełniane sznury wykonane z tej samej tkaniny, co torba, dzięki czemu produkt wygląda naprawdę wyjątkowo. A może płócienna torba na zakupy lub płócienna torba z nadrukiem wraz torbą plażową będzie dobrym pomysłem na wakacyjny komplet? Nasze torby płócienne sprawdzą się świetnie w wielu miejscach i okolicznościach. W ofercie naszej firmy znajdziecie również torby bawełniane, woreczki bawełniane oraz worki marynarskie.


Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniej gramatury, rodzaju materiału oraz wielkości torby.

 Płócienna torba plażowa - nasze propozycje 

Aby połączyć funkcjonalność z estetycznym wykończeniem, opracowaliśmy najwygodniejsze modele toreb płóciennych. Wybierz ten typ, który najlepiej sprawdzi się jako wakacyjna reklama Twojej firmy!

 Stylowe, płócienne torby plażowe od Natury 

Zależy Ci, aby Twoje gadżety reklamowe dotarły jak najdalej? Postaw na płócienne torby plażowe - w ten sposób Twoja reklama trafi również do nadmorskich kurortów. Modele od Natury, dzięki swojej wytrzymałości i ponadczasowości, przetrwają wiele sezonów! Płócienna torba plażowa od Natury to świetny dodatek na letnie dni. W ofercie naszej firmy znajdziesz również: woreczki płócienne, woreczki na biżuterię, torby ekologiczne na zakupy.  

bottom of page