top of page
Producent toreb bawełnianych

METKI DO UBRAŃ NA ZAMÓWIENIE Z WŁASNYM LOGO

Metki do ubrań z własnym logo i nie tylko to świetny sposób na wyróżnienie własnego projektu np. toreb. Wszyte metki z logo na ubraniach, czy akcesoriach pozwolą na personalizację i unikatowość odzieży, ale także innych akcesoriów materiałowych. Ubrania posiadające metki są również źródłem przydatnych informacji dla klientów, którzy mogą dowiedzieć się o tym, jak dbać o produkt. Między innymi dlatego należy zadbać o to, aby metki do produktów były wysokiej jakości, dzięki czemu nawet po długim czasie użytkowania pozostaną czytelne. Nasze produkty cechują się najwyższą jakością wykonania i trwałością. Zaprojektuj swoje metki - producent Natura Słupsk oferuje Ci najciekawsze projekty. 

 Metki do ubrań z własnym z logo - nasza  oferta 

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje metek do ubrań na zamówienie, które sprawdzą się do różnego rodzaju produktów. Natura Słupsk oferuje metki żakardowe, metki nylonowe i metki producenta, w zależności od indywidualnych preferencji klienta. Metki mogą zawierać podstawowe informacje, ale również być estetycznym dopełnieniem produktu według oryginalnego projektu. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pomoc i doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego rodzaju metek do ubrań.

 Metki na zamówienie w Natura  Słupsk 

 Metki na zamówienie - przykładowe  realizacje 

Nasze długoletnie doświadczenie charakteryzuje dbałość o wysoką jakość oferowanych przez nas produktów, w tym również metek do ubrań z własnym logo i akcesoriów. Naszym skromnym zdaniem metki firmowe są wyjątkowym finalnym akcentem podczas tworzenia produktu bawełnianego i nie powinny być pomijane w procesie projektowania odzieży. Metki można wyeksponować na wiele sposobów: wewnątrz, na zewnątrz, naszyć na tkaninie, bądź wszyć w szew produktu. 

Poniżej przedstawiamy nasze zrealizowane współprace i projekty metek. Pomożemy Ci wybrać metki odpowiednie do produktów, które zadowolą Ciebie i Twoich klientów!

Wycena następuje po przesłaniu projektu graficznego.

bottom of page